Jubilaris Gerard Wolfkamp
Jubilaris Gerard Wolfkamp
De jongens uit onze timmerfabriek werden maandagmorgen 17 februari getrakteerd op taart bij de koffie. Collega Gerard Wolfkamp uit Broekland werd nl. verrast met taart en bloemen vanwege zijn 12,5 jarig jubileum bij TIFA Lemele.
Onze hartelijke felicitaties voor deze actieve, plichtsgetrouwe en loyale collega!
Loopbaan
Wij kennen Gerard inmiddels al heel wat jaren en wij weten dus goed wat wij aan elkaar hebben. De laatste jaren is hij onafgebroken ons vaste aanspreekpunt voor de werkplaats en het magazijn én daarnaast actief als leermeester voor de leerlingen in onze timmerfabriek.
Vanuit Broekland steevast elke morgen als één van de eersten aanwezig en vaak doet hij ook ’s avonds het licht uit. Een blijk van waardering is dan ook zeker op zijn plaats.
Felicitatie en wens voor de toekomst
Wij feliciteren Gerard van harte met dit jubileum en wij hopen nog een aantal jaren met plezier en in goede gezondheid samen te mogen werken.